PUBLIKACJE NASZYCH SPECJALISTÓW

W prowadzeniu własnej firmy najbardziej liczy się to, aby być na bieżąco z wszelkiego rodzaju wprowadzanymi zmianami, które mogą mieć znaczący wpływ na działanie firmy. Dlatego zachęcamy do śledzenia naszych artykułów, w których zawsze znajdują się informacje przydatne do prowadzenia własnego przedsiębiorstwa. Prócz tego, staramy się na bieżąco pisać na temat wszelkich zaistniałych zmian, które często wiążą się z uproszczeniami kierowanymi do przedsiębiorców.

Zwolnienia lekarskie - wynagrodzenie chorobowe, a zasiłek chorobowy

Szukasz rzetelnych informacji z zakresu księgowości? Koniecznie odwiedź naszą stronę główną!

Informacje dotyczące świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia chorobowego w przypadku choroby i macierzyństwa łącznie z ich wysokością oraz zasadami wypłaty odnajdziemy w ustawie z dnia 25 czerwca 1999 roku.
Świadczenia pieniężne z tytułu tej ustawy przysługują wszystkim osobom objętym ubezpieczeniem na wypadek choroby i macierzyństwa.